Nuo 2006 metų esame oficialūs Meva GmbH atstovai Lietuvoje, o tai reiškia, kad mūsų tandemas su pasauliniais klojinių gamybos lyderiais nulėmė, jog Lietuvos rinkai galime pasiūlyti ekonomiškus ir techniškai pažangius klojinius. Nuosekliai tobulinama Meva produkcija ir pačios įmonės kompetencija pasaulinėje statybų arenoje įpareigojo mus, UAB ‘‘LINALIJA‘‘ profesionalus, siekti individualaus santykio su kiekvienu klientu, ir į kiekvieną naują projektą ir užsakymą žvelgti išskirtinai dėmesingai.

Ne tik prekiaujame, bet ir nuomojame Meva klojinius. Mūsų siūlomi rėminiai aliuminiai klojiniai tai patrauklus ir ekonominiu atžvilgiu naudingas sprendimas individualiose statybose, kai nenaudojamas kranas, arba tokiais atvejais, kai krano strėlė nepasiekia darbų vietos. Technologiškai pažangūs klojiniai užtikrina aukštą ir nekintančią betono paviršiaus kokybę, o Meva klojiniai pagaminti iš uždarų tuščiavidurių aliumininių profilių, dėka ko klojinių surinkimas ir eksploatavimas tampa kompaktišku, ir nesukeliančiu didelių rūpesčių.

Neabejojame, kad galime įtikti net ir sudėtingiausiems užsakymams ir įnoringiausiems klientams, nes Meva klojinių inžineriniai sprendimai ir mūsų teikiamos paslaugos pasižymi kokybe, efektyvumu, inovatoriškumu, ir nepriekaištinga kompetencija. Visai produkcijai yra suteikti garantiniai sertifikatai, o kiekvienam projektui, kaip savo srities profesionalai, pritaikome kompleksinius ir inovacinius sprendimus. Pateikite mums savo atliekamą ar planuojamą projektą, ir paskaičiuosime reikalingą klojinių kiekį, bei pasiūlysime surinkimo schemas tam, kad taupytume Jūsų laiką ir garantuotume paslaugų kokybę.

Naudodami mūsų siūlomą produkciją būkite užtikrinti, kad betono liejimas taps lengvu ir saugiu darbu, o į visus iškilusius klausimus atsakysime greitai ir kompetetingai. Drąsiai susisiekite dėl klojinių nuomos ir prekybos, ir profesionaliai patarsime Jums įvairiais klojinių naudojimo klausimais.

Meva klojinių nuoma

Meva AluFix

Pagal jūsų pateiktą projektą įmonės specialistai paskaičiuos jums reikalingą klojinių kiekį ir pateiks klojinių surinkimo schemą.  Konstrukcija yra kompaktiška, iš aliumininio, todėl visus elementus nesunkiai galima montuoti rankomis. Kai klojiniai naudojami pamatams, ypač pasiteisina patogus įtempimo taškų išdėstymas. Rėmai pagaminti iš uždarų tuščiavidurių aliumininių profilių, padengtų KTL/ACC bei aukštoje temperatūroje suformuota polimerinė – lakinė danga.

Meva AluFix sistemos nuomojamų skydų matmenys:

Aukštis (cm) Plotis (cm)
264 60 50 45 40 30
132 60 50 45 40 30

Meva EcoAs

EcoAs – klojiniai labiausiai tinkantys individualiai statybai. Tai visapusiška, kompaktiška, pritaikyta darbui be krano klojinių sistema, skirta formuoti:

  • pamatus
  • šviesos šachtas
  • sienų pertvaras
  • šlaitų sutvirtinimus
  • laiptus
  • tvoroms pamatus
  • kanalizacijos šachtas

Priedai:

Meva-EcoAs.PDF

Meva EcoAs sistemos parduodamų skydų matmenys:

Aukštis (cm) Plotis (cm)
240 55 50 45 40 25
160 55 50 45 40 25
120 55 50 45 40 25
Meva EcoAs
AluAs klojinų sistema

Meva AluAs

AluAs – ekonomiški, lengvi, rankomis montuojami klojiniai skirti sienų bei pamatų liejimui. Aukštos klasės techninės ypatybės daro AluAs optimaliu sprendimu saugiam ir lengvam betono liejimui.

Privalumai:

  • Ypač lengvi: mažo svorio aliumininiai rėmai daro sistemą nepriklausomą nuo krano. AluAs gali būti sumontuojami dirbant tik vienam darbininkui! Vieno skydo 3,0 m x 0,6 m masė yra 37,0 kg.
  • Lengvai valomi: uždaro tipo rėmas yra atsparus betono skverbimuisi. Rėmo paviršius padengtas specialia danga, kuri mažina betono prilipimą.

Meva AluAs sistemos parduodamų skydų matmenys:

Aukštis (cm ) Plotis (cm)
300 75 60 50 45 40 30
264 75 60 50 45 40 30
150 75 60 50 45 40 30

Kodėl verta rinktis Meva klojinius

Meva – pirmasis klojinių gamintojas, kuris naująją polimerinę plokštę „Alkus“ pritaikė visiems serijinės gamybos klojiniams. Tai garantuoja, jog naudojant MEVA klojinių sistemas, užtikrinama nekintanti ir aukšta betono paviršiaus kokybė.