UAB ‘’LINALIJA’’ siūlomi pastoliai yra ilgametę patirtį turinčio Vokietijos gamintojo Rux GmbH produktai, užsitarnavę savo vardą dėl aukštos kokybės ir ilgaamžio patikimumo. Scafom-Rux rėminiai – fasadiniai ir moduliniai pastoliai pasižymi tvirtumu, lengvu naudojimu, kas aktualu klientui, norinčiam saugiai naudotis produktu, pagamintu naudojant naujausias technologijas. Rux puikiai suderina ilgametę patirtį ir modernumą, ko pasekoje mūsų siūlomi pastoliai turi beveik neribotas panaudojimo galimybes, aukštą saugumo potencialą, ergonomiškumą surenkant ir išrenkant produkciją, ir aukštą techninį lygį.

UAB ‘‘LINALIJA‘‘ prekiauja ir nuomoja rėminius-fasadinius, bei modulinius pastolius, taip pat aliuminius bokštelius. Mūsų siūlomas paslaugų ir produktų spektras itin platus, todėl galime užtikrinti, kad patenkinsime kiekvieno kliento norus ir pačius įmantriausius pageidavimus, susijusius su pastoliais, jų pristatymu, sumontavimu ir tolimesniu eksploatavimu.

Dirbant ant pastolių svarbiausia saugumas ir ergonomiškumas, todėl mūsų siūlomos paslaugos ir produkcija užtikrina, kad šie prioritetai neprarastų savo svarbos. Būtent Rux pastoliai ir aliuminiai bokšteliai yra saugumo etalonus atitinkantys produktai, turintys neslidžius paklotus, dvigubus turėklus ir esantys be išsikišusių detalių, o ekonomiškas sandėliavimas ir transportavimas, bei lengvas ir sistemingas surinkimas pateisina mūsų siūlomos produkcijos ekonomiškumą.

Esame dėmesingi ir dirbame tai, ką geriausiai išmanome, todėl mūsų specialistai visada pasirengę atsakyti į Jūsų klausimus,  suteikti kvalifikuotą pagalbą, ir suteikti norimą informaciją. Greitai ir kokybiškai ruošiame pastolių išdėstymo projektus, pateikiame reikalingą darbų saugos dokumentaciją, o klientui pageidaujant, atliekame visą reikalingą pastolių eksploataciją – montuojame, išmontuojame ir transportuojame.

Nuomojamų rėminių-fasadinių pastolių Rux sistemai pagrindiniai elementai

 1. Srieginė atrama
 2. Traversa su spynomis
 3. Vertikalus rėmas
 4. Įstrižainė
 5. Klojinio lentos
 6. Turėklai
 7. Borto lenta
 8. Viršutinio aukšto rėmas
 9. Apsauginis turėklas (dvigubas)
Fasadinių pastolių nuoma

Rėminių-fasadinių pastolių RUX pardavimas

UAB Linalija siūlo Jums įsigyti patikimus ir patogius pastolius Rux. Pagal Jūsų pateiktus matmenis greitai ir kokybiškai apskaičiuosime jums tinkantį variantą. Rėminiai-fasadniai pastoliai Rux yra gaminami Vokietijoje ir turi visus Europos sąjungos reikalaujamus saugumo sertifikatus.

Priedai:

Kodėl verta rinktis rėminius-fasadinius pastolius Rux

Užtikrina saugų darbą, nes:

 • Montuojami dvigubi turėklai ir viršutinio aukšto rėmai
 • Paklotai yra apkaustyti, be slenksčių jų paviršius neslidus, tvirtinami fiksatoriai
 • Įstrižainės tvirtinamos prie rėmų išorinėje pusėje, todėl vidinėje pusėje nėra išsikišusių detalių, kurios trukdytų saugiai judėti
 • Borto lentos montuojamos tarp rėmo sijų taip, kad nesusiaurėtų vaikščiojimo paviršiaus plotas.
 • Naujiems pastoliams suteikiama 2 metų gamintojo garantija

Nuomojamų modulinių pastolių Rux sistemai pagrindiniai elementai

 1. Vertikalė
 2. Startinis elementas
 3. Srieginė atrama
 4. Horizontalė 3,00m
 5. Sustiprinta horizontalė
 6. Galinė įstrižainė
 7. Įstrižainė
 8. Apsauginis vamzdis
 9. Borto lenta
 10. Paklotai (grindys)

Modulinių pastolių RUX pardavimas

UAB Linalija siūlo Jums įsigyti patikimus ir patogius modulinius pastolius Rux. Pagal Jūsų pateiktus matmenis greitai ir kokybiškai apskaičiuosime jums tinkatį variantą.

Kodėl verta rinktis modulinius pastolius Rux

Tai naujos kartos, viena moderniausių modulinių pastolių sistemų Europos rinkoje. Pagrindinis Ringscaff pranašumas – tai suderinamumas su kitų pastolių gamintojų sistemomis. Tai puiki galimybė derinti ankščiau pirktus kitų sistemų pastolius su šia sistema už palankesnę kainą. Konstrukciniai elementai pagaminti iš labai tvirtų medžiagų. Puikus sprendimas ne tik pastatant stačiu kampu, bet ir ovalios bei apvalios formos pastatus. Paprastas montavimas užtikrina greitą pastolių surinkimą ir išmontavimą per patį trumpiausią laiką.